Bary a reštaurácia

AQUARIUM bar

AQUARIUM bar je štýlový a elegantný Lobby bar s príjemnou atmosférou. Najlepší štart do nového dňa Vám zabezpečí vynikajúca šálka kávy s chutným koláčikom z našej cukrárne. Vybrať si tiež môžte zo širokej ponuky domácich aj zahraničných vín.Tento priestranný bar je skvelým miestom pre stretnutia s obchodnými patnermi, či priateľmi. Jedinečný pocit Vám poskytne letná terasa s malou fontánou a príjemným večerným osvetlením, kde si môžte vychutnať slovenské pivo ERB.

Otváracie hodiny

DeňČas
Pondelok - Piatok7:00 - 23:00
Sobota8:00 - 23:00
Nedela8:00 - 23:00
Aquarium
Panorama

PANORAMA bar

Najvyššie položený bar v Žiline je skvelým miestom na posedenie pri káve, kokteili, či pohári vína. Výnimočný je práve svojim výhľadom na celú panoramu mesta Žilina ako i na pohorie Malá Fatra. Tento moderný bar je tiež dokonalým miestom pre firemnú party, novoročnú či rodinnú oslavu.

Otváracie hodiny

DeňČas
Pondelok - StredaZatvorené
Štvrtok20:00 - 24:00
Piatok - Sobota20:00 - 02:00
NedelaZatvorené

Reštaurácia COSMOPOLITAN

V reštaurácii COSMOPOLITAN si môžete v príjemnom prostredí vychutnať špeciality domácej aj medzinárodnej kuchyne s profesionálnym servisom. Keďže kladieme vysoký dôraz na kvalitu jedla, používame výlučne čerstvé ingrediencie od lokálnych dodávateľov.

Začnite deň bohatými americkými bufetovými raňajkami, alebo denným obedovým menu podávaným od 11:00 do 14:00 hod. Večeru Vám pripravíme na základe našej pestrej ponuky a la carte menu, ktorej súčasťou je aj široký výber lahodných vín z celého sveta.

Reštaurácia COSMOPOLITAN je jedinečné miesto na organizovanie firemných akcií, vianočných večierkov, koncoročných posedení s priateľmi, ako i priestor pre rodinné oslavy, svadby, či promócie. Reštaurácia má kapacitu 200 miest.

Deti mladšie ako 17 rokov majú u nás pobyt zdarma ak sú ubytované na spoločnej izbe so svojimi rodičmi. Deti do 12 rokov jedia zdarma pri objednávke z detského menu a v sprievode dospelej osoby, ktorá si hradí stravovanie v plnej sume.


Nový À la carte

Otváracie hodiny

DeňČas
Pondelok - Piatok6:30-22:00
Sobota7:30-21:00
Nedela7:30-21:00


Cosmopolitan

Externý Catering

Vďaka dlhoročným skúsenostiam hotel poskytuje aj externý catering na mieru podľa individuálnych požiadaviek klienta a charakteru eventu. Catering od A po Z, od nápadu až po samotnú realizáciu s celkovou logistikou ostatných služieb, ako je zapožičanie personálu, potrebného inventáru či výzdoby môžete nechať na náš skúsený team.Zodpovedný vedúci/ department manager: Peter Ciba
Prevádzkovateľ: HI Kongres Hotel Žilina s.r.o., Športová 2, 010 01 Žilina

Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo na zmenu otváracích hodín.