1. júla 2021

Apartmán

Nový luxusne zariadený APARTMÁN 2020 poskytuje ubytovanie najvyššieho štandardu až pre 4 osoby. Tento apartmán s nadčasovým elegantným dizajnom je ideálnou voľbou rovnako ako pre biznis cestujúcich, tak i pre páry či rodiny s deťmi. Pozostáva z obývacej izby s priestranným sedením a jedálenským kútikom, a spálňovej časti s dostatkom priestoru na prácu aj relax. Vychutnajte si zadarmo príslušenstvo na kávu a čaj, bezdrôtové pripojenie na internet, a vstup do hotelovej relaxačnej zóny Green Wellness & MiniGym.
1. júla 2021

Izba Studio

Štýlovo a luxusne zariadený apartmán s priestrannou oddychovou a oddelenou spálňovou častou je ideálnym priestorom na strávenie dlhodobých pobytov. Uspokojí potreby aj náročnejších hostí. V porovnaní s izbou EXECUTIVE si môžete dopriať king-size lôžko pre dve osoby, druhú LCD obrazovku a rádio. Navštívte bezplatne náš Green Wellness & Minigym.
1. júla 2021

Izba Executive

Pohodlné EXECUTIVE izby sa nachádzajú na 3. poschodí. V porovnaní s izbou typu ŠTANDARD je tento druh izieb navyše vybavený veľkou LCD TV obrazovkou, nastaviteľnou pracovnou stoličkou, luxusnou kozmetikou, žehličkou na nohavice, županom a papučami. Vstup do hotelového Green wellness & MiniGym v cene.
1. júla 2021

Izba Standard

Dvojposteľové izby typu ŠTANDARD sú zariadené komfortným moderným nábytkom a sú vybavené užitočnými doplnkami, ktoré spríjemnia Vaše chvíle u nás. Vychutnajte si bezplatný kávový a čajový servis, či bezdrôtové pripojenie na internet. Počas svojho pobytu si užite aj bezplatný vstup do relaxačného centra Green Wellness & MiniGym.