Bary a reštaurácia

Reštaurácia Cosmopolitan

V reštaurácii COSMOPOLITAN si môžete v príjemnom prostredí vychutnať špeciality domácej aj medzinárodnej kuchyne s profesionálnym servisom. Keďže kladieme vysoký dôraz na kvalitu jedla, používame výlučne čerstvé ingrediencie od lokálnych dodávateľov.


  • 6:30 - 22:00
  • 7:30 - 11:00
Ohľadom otváracích hodín cez víkend prosím kontaktujte hotelovú recepciu.
Cosmopolitan
Aquarium

AQUARIUM bar

AQUARIUM bar je štýlový a elegantný Lobby bar s príjemnou atmosférou. Najlepší štart do nového dňa Vám zabezpečí vynikajúca šálka kávy s chutným koláčikom z našej cukrárne. Vybrať si tiež môžte zo širokej ponuky domácich aj zahraničných vín.


  • 7:00 - 23:00
  • 8:00 - 23:00

Sky Lounge

Vystúpte z ruchu všedných dní a získajte nadhľad. Príďte keď budú vaše dni dlhšie, ako by ste si želali, alebo si ich príďte vychutnať s priateľmi, keď čas beží rýchlo. Oslavujte a zabávajte sa s nami alebo povedzte svojim obchodným partnerom, že si ich vážite cez impozantný výhľad z najvyššie položeného baru v Žiline.


  • 19:00 - 00:00
  • 19:00 - 02:00
sky_lounge_featured
BaryRestauracie_catering

Externý Catering

Vďaka dlhoročným skúsenostiam hotel poskytuje aj externý catering na mieru podľa individuálnych požiadaviek klienta a charakteru eventu. Catering od A po Z, od nápadu až po samotnú realizáciu s celkovou logistikou ostatných služieb, ako je zapožičanie personálu, potrebného inventáru či výzdoby môžete nechať na náš skúsený team.


Prevádzkovateľ: HI Kongres Hotel Žilina s.r.o., Športová 2, 010 01 Žilina

Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo na zmenu otváracích hodín.