Bary a reštaurácia

Reštaurácia Cosmopolitan

V reštaurácii COSMOPOLITAN si môžete v príjemnom prostredí vychutnať špeciality domácej aj medzinárodnej kuchyne s profesionálnym servisom. Keďže kladieme vysoký dôraz na kvalitu jedla, používame výlučne čerstvé ingrediencie od lokálnych dodávateľov.


  • 6:30 - 22:00
  • 7:30 - 21:00
Ohľadom otváracích hodín cez víkend prosím kontaktujte hotelovú recepciu.
Cosmopolitan
Aquarium

AQUARIUM bar

AQUARIUM bar je štýlový a elegantný Lobby bar s príjemnou atmosférou. Najlepší štart do nového dňa Vám zabezpečí vynikajúca šálka kávy s chutným koláčikom z našej cukrárne. Vybrať si tiež môžte zo širokej ponuky domácich aj zahraničných vín.


  • 7:00 - 21:00
  • 8:00 - 21:00

Pancha Skybar

Pancha Skybar sa nachádza na 10.poschodí hotela a je najvyššie situovaným barom v meste s dychvyrážajúcim výhľadom. Jedinečný priestor baru dotvára aj strop z 20 000 plechoviek, ktorý pri každej akcií ožíva vďaka videomappingu a projekcií.


 
  • 17:00 - 03:00
pancha-skybar-photoox
BaryRestauracie_catering

Externý Catering

Vďaka dlhoročným skúsenostiam hotel poskytuje aj externý catering na mieru podľa individuálnych požiadaviek klienta a charakteru eventu. Catering od A po Z, od nápadu až po samotnú realizáciu s celkovou logistikou ostatných služieb, ako je zapožičanie personálu, potrebného inventáru či výzdoby môžete nechať na náš skúsený team.


Prevádzkovateľ: HI Kongres Hotel Žilina s.r.o., Športová 2, 010 01 Žilina

Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo na zmenu otváracích hodín.