Ubytovanie

Ubytovanie

Našim hosťom poskytujeme v oblasti ubytovanie tie najlepšie služby. Našou kompletnou starostlivosťou spĺňame požiadavky aj tých najnáročnejších klientov.

Hotel Holiday Inn Žilina ponúka ubytovanie v 133 komfortne zariadených izbách – 95 izieb typu ŠTANDARD, 16 izieb typu EXECUTIVE, 21 izieb typu ŠTÚDIO a 1 izba pre telesne postihnutých. Našou prioritou je urobiť Váš pobyt nezabudnuteľným a to nielen vďaka moderným a pohodlným izbám, ale najmä vďaka čistote a celkovej starostlivosti o Vaše pohodlie.

Izba Standard

Dvojlôžkové izby typu ŠTANDARD ponúkajú pohodlné ubytovanie. Matrace vysokej kvality a vankúšové menu Vám poskytnú záruku pohodlia a kvalitného spánku.


Izba Executive

Izby typu executive s atraktívnym výhľadom sa nachádzajú na 9. poschodí. V porovnaní so štandard izbou je tento typ izieb priestrannejší a navyše vybavený trezorom na počítač, žehličkou so žehliacou doskou na požiadanie a luxusnou kozmetikou.

Ubytovanie_Izba_Executive

Ubytovanie_Izba_Studio

Izba Studio

Pohodlne, štýlovo a vkusne zariadený apartmán ponúka priestrannú obývaciu a spálňovú časť. Navodzuje pocit pohodlia a vzhľadom na svoju rozlohu je ideálnym miestom pre náročnejších hostí a dlhodobé pobyty.