Veľkonočná súťaž pre mladých výtvarníkov

 

UPDATE: Vážení návštevníci, kvôli momentálnej krízovej situácii bude naša súťaž prebiehať za zmenených podmienok. Keďže momentálne je náš hotel zatvorený, diela výhercov ako aj vystavovaných autorov zverejníme na našej Facebookovej a Instagramovej stránke. Ďakujeme za pochopenie! 

 

Oslávte s nami Veľkú noc a vyhrajte! Inšpirujte sa našou zajačou rodinkou a nakreslite nám obrázok s touto tematikou. Nielen že budete mať dielo vystavené v priestoroch hotela, ale môžete vyhrať aj skvelé ceny! 

Výtvarná súťaž je otvorená všetkým žiakom základných škôl a ZUŠ v Žiline (1. – 9. ročník), pričom budú rozdelení do 2 kategórii – I. kategória (1.-4. ročník), II. kategória (5.-9. ročník).

Kritéria výtvarného diela:

– Tvrdý papier formát A4 alebo A3

– 1 žiak môže prihlásiť 1 výtvarné dielo

– Ľubovoľná technika

– Výtvarné dielo musí spĺňať tému – „Veľká noc v Holiday Inn Žilina“ a byť inšpirované našim Veľkonočným videom so zajačikmi (video nájdete na našej Facebookovej alebo Instagramovej stránke nájdete ho TU )

– Na zadnej strane musia byť čitateľne tieto údaje: 1.)Meno a priezvisko žiaka 2.)Ročník a názov ZŠ 3.)Kontaktné údaje (na zodpov. osobu v ZŠ, alebo priamo na rodiča)

– Diela, ktoré nebudú spĺňať všetky kritéria, nebudú zaradené do súťaže

Dielo musí byť doručené poštou alebo osobne na recepciu hotela Holiday Inn Žilina najneskôr do 05.04.2020.

Poštová adresa: Holiday Inn Žilina, Športová 2, 010 01 Žilina, na obálku treba uviesť vec: Veľkonočná výtvarná súťaž. Prihlásením výtvarného diela súhlasíte s použitím svojich osobných údajov.

 

– V každej kategórií (I,II) budú vyhlásení 3 výhercovia.

Výherca 1. miesta získa Poukaz na posedenie pre 4 osoby v našej reštaurácii (káva, čaj, koláčik) + Poukaz na 2 hodiny do wellnessu v Holiday Inn Žilina pre 4 osoby.

Výherca 2. miesta získa Poukaz na 2 hodiny do wellnessu v Holiday Inn Žilina pre 4 osoby

Výherca 3. miesta získa Poukaz na 2 hodiny do wellnessu v Holiday Inn Žilina pre 2 osoby.

 

Výhercovia a zoznam vystavovaných autorov bude zverejnený na stránke www.holidayinn-zilina.sk v sekcii Špeciálne ponuky dňa 09.04.2020. Výstava výtvarných diel bude umiestnená na prízemí hotela a bude prístupná verejnosti do 30.04.2020. Diela nezaradené do výstavy si môžu autori prevziať na recepcii hotela do 30.04.2020. Diela zaradené do výstavy si môžu osobne súťažiaci prevziať od 5.5.2020 do 31.5.2020. Po uplynutí termínu na prevzatie hotel neručí za výtvarné diela. Pre viac informácií kontaktujte naše marketingové oddelenie na 014 50 50 252, marketing2@holidayinn-zilina.sk.