Výsledky súťaže “Vianoce v Žiline”

Milí výtvarníci,
v prvom rade by sme sa radi poďakovali všetkým autorom, ktorí prihlásili svoje obrazy do našej výtvarnej súťaže. Všetky diela, ktoré sme obdržali boli úžasné a originálne a tešíme sa, že v našom meste je toľko talentovaných mladých umelcov! Nižšie nájdete zoznam výhercov, ocenenených a vystavovaných autorov. Veríme, že sa prídite pozrieť na výstavu týchto krásnych vianočných výkresov, ktorá sa bude nachádzať v lobby nášho hotela pri recepcii od 14.12. (14:00 hod) -06.01.2019. Kvôli veľkému záujmu a množstvu súťažných obrázkov sme dodatočne zvýšili počet vystavovaných diel.  Výhercovia prvých troch miest a autori ocenených diel si svoje ceny môžu vyzdvihnúť od 14.12.2018 na recepcii hotela.
Ešte raz ďakujeme a tešíme sa na Vašu účasť v našich budúcich súťažiach!

Výkresy si môžete vyzdvihnúť na recepcii hotela do 28.02.2019.

Kategória I (1-4. ročník)

1.miesto: Kristína Čižmáriková, 4. ročník

2.miesto: Lucia Hudáková, 4.ročník

3.miesto: Anastázia Králiková, 3.ročník

Ocenené diela:      

Adam Pokrievka, 4. ročník

Lívia Janičková, 3.ročník

 

Vystavovaní autori:

Alex Fizik, 3. ročník

Alex Šarka, 2.ročník

Alexandra Černáková, 3. ročník

Alžbeta Lacková, 3. ročník

Barbora Sedliačková, 1.ročník

Diana Bašteková, 2. ročník

Diana Keltošová, 3. ročník

Dominika Veselková, 3. ročník

Ema Čanigová, 1. ročník

Ema Schrameková,  3.ročník

Filip Braciník, 4. ročník

Henrieta Salátová, 1. ročník

Ivanka Raždíková, 3. ročník

Jakub Kubala, 2. ročník

Jakub Špáni, 2.ročník

Jakub Záchenský, 3.ročník

Kristína Pekárová, 3. ročník

Laura Gregorová, 2. ročník

Laura Prieložná, 2.ročník

Lea Dejová, 4. ročník

Liliana Gregušová, 2. ročník

Lívia Paškoliaková, 1. ročník

Lucia Blaháková, 3. ročník

Lucia Gregorová, 3. ročník

Lukáš Goraus, 2.ročník

Lukáš Hláčik, 2.ročník

Lukáš Kadáš, 2.ročník

Lukáš Maceášik, 3.ročník

Lukáško Jurík, 3.ročník

Marek Kováč, 2.ročník

Margarétka Plevtková, 2. ročník

Matej Brezáni, 2. ročník

Matej Pšenica, 2. ročník

Matúš Modrovský, 2.ročník

Natália Mahútová, 4.ročník

Natália Mičianová, 2. ročník

Natálka Urbanová, 3. ročník

Nela Chirilová, 3. ročník

Nelka Sluková, 2. ročník

Nelly Brídová, 2.ročník

Nina Bartonová, 2.ročník

Nina Potočárová, 3. ročník

Ninka Červeňáková, 2.ročník

Oliver Šlauka, 3. ročník

Patrik Konior, 4. ročník

Patrik Malý, 3.ročník

Samko Chládek, 2.ročník

Samo Talapka, 2.ročník

Samuel Filip, 4. ročník

Saša Mahútová, 4.ročník

Sofia Milanová, 3.ročník

Šimon Pavlík, 3.ročník

Tamara Tomicová, 4. ročník

Tatiana Jošthová, 3. ročník

Tereza Jurčíková, 4. ročník

Timo Tabak, 2. ročník

Timur Gondžur, 3. ročník

Tomáš Bujný, 1. ročník

Vanesa Blunárová, 1. ročník

Viktória Gašparíková, 4.ročník

Viktória Chrenková, 4.ročník

Viktória Kadlecová, 2.ročník

Vladimír Rechtorík, 2.ročník

Zita Kolembusová, 2. ročník

Žofia Milatová, 2. ročník

Zuzana Jančúchová, 1. ročník

 

Kategória II (5-9. ročník)

1.miesto: Janka Muchová, 5. ročník

2.miesto: Matúš Daniel Devera, 5. ročník

3.miesto: Zuzana Belinská, 5. ročník

Ocenené diela:

Lucia Mazáková, 8.ročník

 

Vystavovaní autori:

Galina Lara Čibenková, 6.ročník

Júlia Kolembusová, 5. ročník

Leonie Bahr, 7. ročník

Liliana M., 6.ročník

Martin Matejička, 7. ročník

Martin Škorčík, 5.ročník

Natália Kmecíková, 6. ročník

Nela Kaizerová. 5. ročník

Paulína Stezinová, 6.ročník

Pereviazko Anastassia, 7. ročník

Soňa Holienčíková, 9.ročník